Poilsis Nicoje Turai Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Ekskursijos Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Transporto paslaugos Piknikas
Turas "Mini"
Kaina: 60€/žmogui
Trukmė: 3val.
Išvykimas: 10:00 iš Le Port de Nice
Turo pabaiga: 13:00 Èze.
Tai labai turiningas ir įspūdingas turas. Nors ir trukmė apie tris valandas, bet net neįsivaizduojate kiek neišdildomų įspūdžių Jūsų laukia.

Aplankysime ir pasigrožėsime Mont Boron, Fort du Mont Alban, Tête de Chien, Fort de la Revère ir Èze. Tai yra daugiau įspūdžių nei įmanoma tikėtis!

Į turo kainą įskaičiuotas nepakartojamas degustacinis piknikas su taure Rosé ir kava šalia Fort de la Revère!...Plačiau...
Turas "Broad"
Kaina: 250€/žmogui
Trukmė: 12val.
Išvykimas: 10:00 iš Le Port de Nice
Turo pabaiga: apie 22:00 prie jūsų viešbučio Nicoje.
Šis turas apima viską, ką yra tiesiog būtina pamatyti atvykus į Nicą, bet savarankiškai tai padaryti kiek sudėtinga. Ši diena bus tiesiog viena iš pačių įsimintiniausių ir nepakartojamų per visą Jūsų gyvenimą.

Aplankysime ir pasigrožėsime Mont Boron, Fort du Mont Alban, Tête de Chien, Fort de la Revère, Èze, Gorbio, Saint Agnes ir Saint-Jean-Cap-Ferrat. Daugiau stebuklų per vieną dieną nei galima pasvajoti!

Į turo kainą įskaičiuoti du dideli siurprizai!...Plačiau...
Turas "Prieš Skrydį"
Kaina: nuo 100€/žmogui
Trukmė: priklausomai no skrydžio laiko.
Išvykimas: pagal Jūsų pageidavimą nuo Jūsų viešbučio Nicoje.
Turo pabaiga: prieš skrydį Nicos oro uoste.
Mūsų sumanymas yra padėti Jums šią dieną praleisti tikrai įsimintinai ir nesukant sau galvos dėl lagaminų bei nuvykimo į oro uostą.

Aptarsime su Jumis ką pavyko nuveikti per praeitas dienas ir parinksime Jums patį nuostabiausią maršrutą užpildant visas įmanomas spragas.

Turo metu pasiūlysime užkandėlių su taure Rosé, o besibaigiant dienai pavaišinsime Jus pietumis puikiame Saint-Jean-Cap-Ferrat uosto restorane!...Plačiau...
Piknikas "Saulėlydis"
Kaina: 150€/žmogui
Trukmė: 3val.
Išvykimas: 20:00 iš Le Port de Nice
Turo pabaiga: 23:00 prie Jūsų viešbučio Nicoje.
Ar turite svajonių? Laikas praleistas nepakartojamo grožio gamtos apsuptyje, žvelgiant į besileidžiančią Saulę už nuostabiai paslaptingų Prancūzijos alpių ir gurkšnojant tobulą Rosé yra tai ko jūs troškote visą savo gyvenimą? Tai yra proga įgyvendinti savo svajonę!

Piknikas yra daugiau nei dosnus. Paragausite penkių tradicinių pikantiškų užkandėlių bei trijų saldžių, mūsų nuomone skaniausių bagečių, kelių rūšių surio bei vytintos mėsos. Pavaišinsime Jus tobulu Rosé ir kava...Plačiau...