Nica Poilsis Nicoje Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Apgyvendinimas, Maitinimas, Transporto paslaugos, Ekskursijos Poilsis Nicoje Zydrojoje pakranteje cote d'azur apgyvendinimas maitinimas ekskursijos informacija pervezimai psitikimas oro uoste piknikai
Poilsis Žydrojoje Pakrantėje
Keleivių pervežimas
Keleivių pervežimas Žydrojoje Pakrantėje (Nica, Nicos oro uostas, Monakas, Eze, Kanai, Mentonas, Isola ir kitos pageidaujamos vietos).
Siūlome keleivių pervežimo paslaugas.
Vežame iš/į Nicos oro uostą nuo 25€ (1-4 keleiviai).
Vežame i pažintines ekskursijas i Verdono slėnį, lavandų laukus ir kitas nuostabias vietas.
Žemiau orientacinis pervežimų kainoraštis. Nuo šiame kainoraštyje nurodytų kainų darome 15-25% nuolaidas lietuviams.

Viešasis transportas bei kainos Nicoje:

Nicos Oro Uosto parkingas:

Renginiai
Oras Nicoje yra nuostabus, renginiai po atvitu dangumi yra tai ko mes laukiame visą žiemą. Nica yra ideali vieta šioms pramogoms. Organizuojame įvairius renginius: pobūvius, vestuves, gimtadienius, viešus renginius, verslo susitikimus ir tiesiog piknikus.
Tarpininkaujame išnuomojant vilas ar kitas patalpas renginiams. Kainos grubiai nuo 500€ vakarui. Priklausomai nuo sezono, tipo, vietos, dydžio.
Paskutiniai dideli renginiai buvo BigGreen UCC dviračių maratonas. Šiam renginiui pagaminome 850vnt. PanBagnat. Kitas tikrai didelis renginys buvo Le Port de Nice "Beaujolais" šventė keturiems šimtams žmonių. Taip pat suorganizavome eilę vestuvių. Tiesa visos jos buvo nedidelės iki 50 žmonių. Sąraše turime krikštynų, gimtadienių, verslo susitikimų, šeimyninių švenčių ir kitų smulkių renginių.
Renginių kainos paprastai svyruoja nuo 10€ iki 40€ žmogui. Minimali renginio kaina 350€ (pvz. jei kalbame apie pikniką prie jūros ar parke, nuo 1 iki 10 asmenų. Į kainą įeina saldūs ir pikantiški šalti užkandziai, trys vyno buteliai ir 6l gaiviųjų gėrimų). Viešoje vietoje sėdimą (t.y. paserviruotas stalas, kedes, indai) renginėlį galime surengti tik iki 4 asmenų. Didesni renginiai būtų stovimo formato. Tokiu atveju pasirūpiname pledais, kad būtų galima atsisėsti.
Pigesnis variantas būtų užkandžių ir gėrimų pristatymas į nurodytą vietą. Ši paslauga prasideda nuo 50€. Tai skiriasi nuo renginio tuo, kad nebus nei stalo, nei kėdžių, nei kitų papildomų priemonių.
Kolkas jokių išskirtinių užsakymų neesame gavę, bet patirtis yra didelė, todėl ir galimybes beveik neribotos, tad nesikuklinkite
Kiekvienu atveju salygos ir kainos yra derinamos individualiai. Todėl kreipkitės, klauskite ir mes išsamiai jums viską paaiškinsime.
Renginių metu neturime laiko fotografuoti. Jei pagauname momentą, tai nufotografuojame, bet kolkas galerija minimalistinė.