Nica Poilsis Nicoje Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Apgyvendinimas, Maitinimas, Transporto paslaugos, Ekskursijos Poilsis Nicoje Zydrojoje pakranteje cote d'azur apgyvendinimas maitinimas ekskursijos informacija pervezimai psitikimas oro uoste piknikai
Poilsis Žydrojoje Pakrantėje

"Gido Pusryčiai"
Dėka gausaus užklausų srauto per metus laiko sukaupėme nemažą patirtį ir turime galimybę labai tiksliai jums patarti. Galite išanksto rezervuoti "Gido Pusryčius" betkuriam rytui. Į "Gido Pusryčius" įeina: kavos ar arbatos puodelis, kruasanas ar bandelė su šokoladu, omelete nature ir stiklinė apelsinų sulčių. Pusryčių metu supažindinsime jus detaliai su lankytinomis vietomis, sudarysime maršrutus ir suplanuosime jūsų poilsio laiką taip, kad jis būtų išnaudotas maksimaliai efektyviai. "Gido Pusryčių" kaina 15€ žmogui.
Lankytinų vietų sąrašas
Per pastaruosius metus išryškėjo tendencija atykti paviešėti Nicoje tris ar keturias dienas. Tai yra labai mažas laiko tarpas, tačiau teisingai dėliojant prioritetus galima ir iš tų kelių dienų išspausti gana daug. Pateikiame jums bendrą lankytinų vietų sąrašą. Sudarėme jį remdamiesi savo įspūdžiais ir noru sugrįžti dar kartą ten kur jau buvome. Šis lankytinų vietų sąrašas yra daugiau nei trims dienoms. Saint Agnes ir Fort de la Revère yra pačios įspūdingiausios vietos, tačiau joms pasiekti yra reikalinga transporto priemonė. Visos kitos vietos yra pasiekiamos pėsčiomis arba viešuoju transportu.