Nica Poilsis Nicoje Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Apgyvendinimas, Maitinimas, Transporto paslaugos, Ekskursijos Poilsis Nicoje Zydrojoje pakranteje cote d'azur apgyvendinimas maitinimas ekskursijos informacija pervezimai psitikimas oro uoste piknikai
Poilsis Žydrojoje Pakrantėje
Maitinimas
Turiu didelę tarptautinę patirtį virtuvėje. Dirbau Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Monake ir Prancūzijoje. Šiuo metu dirbu šefu Michelin žvaigždės restorane "La Veranda", kuris yra "Grand Hotel du Cap-Ferrat" viešbutyje. Šių metų pradžioje šis viežbutis gavo penkių žvaigždučių įvertinimą iš "Forbes". Tai vienintelis viešbutis Prancūzijoje už Paryžiaus ribų turintis tokį įvertinimą.
2017m. birželio mėn. atidarėme savo restoraną "Le Touriste à Nice". Užėmėme picerijos nišą, tačiau teikiame platų spektrą paslaugų.

Darome kulinarines "ekskursijas". Tai yra šio regiono tradicinių patieklų gaminimas gyvai, receptai, technologinės gudrybės, pristatymas, degustavimas, istorija. Renginio trukmė 3val. nuo 12:30 iki 15:30. Ne tik išmoksite, sužinosite ir prisiragausite, bet ir prisivalgysite iki soties. Vynas, kava ir gaivieji gėrimai įskaičiuota. Kaina vienam asmeniui 120€.

Organizuojame įvairius renginius (gimtadienius, vestuves, kitas šventes, viešus renginius ir tiesiog piknikus). Placiau apie tai skyriuje "Kitos paslaugos"
Pristatome maistą pagal užsakymą Nicoje.