Poilsis Nicoje Turai Turizmo Paslaugos Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Ekskursijos Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Transporto paslaugos Piknikas
Turas "Monakas iš pauksčio skrydžio" Ši išvyka yra tiesiog nepakartojama. Tai tikras šokas akims.

Kviečiame jus pažvelgti į Monako, Saint-Jean-Cap-Ferrat ir Nicos šviesas naktį iš paukščio skrydžio!

Tête de Chien (lietuviškai "Šuns Galva") viršūnė yra iškilusi 550m virš jūros lygio ir iš čia atsiveria nepakartojami vaizdai į Monaką, Saint-Jean-Cap-Ferrat ir Nicą. Čia Cezaris buvo įsikūręs su savo kariuomene po Galų užkariavimo...Užsakyti...
Turas "Magnifique" Tai labai turiningas ir įspūdingas turas. Net neįsivaizduojate kiek neišdildomų įspūdžių Jūsų laukia.

Aplankysime ir pasigrožėsime Mont Boron, Fort du Mont Alban, Tête de Chien, Fort de la Revère ir Èze. Tai yra daugiau įspūdžių nei įmanoma tikėtis!

Pakilus prie Fort de la Revère Jūsų laukia degustacinis piknikėlis, kurio metu susipažinsite su keletu tradicinių užkandžių bei sūrių, taip pat pasivaišinsime puikiu Rosé arba raudonu vynu priklausomai nuo sezono.

Turą suplanavome taip, kad paskutinė stotelė yra Èze, nepakartojamas viduramžių kaimelis. Jame savarankiškai praleisite apie 2 valandas ir mes Jums rekomenduojame nusileisti Nyčės taku iki jūros bei grįžti į Nicą autobusu Nr.100. arba jei fizinės galimybės ribotos, tai nuo pat Èze galima grįžti į Nicą autobusu Nr.82 arba 112. Taip pat galime Jums parodyti Èze ir grįžti visi kartu. Papildoma valanda 60€ visam ekipažui...Užsakyti...
Asmeninio vairuotojo paslauga Siūlome Jums lankstų asmeninio vairuotojo servisą. Priimame užsakymus nuo vienos valandos.

Trumpesnių nei keturių valandų užsakymų tarifas 100€/val. į kurį kuras yra įskaičiuotas.

Užsakymų nuo penkių iki aštuonių val. tarifas yra 450€ į kurį įeina kuro sąnaudos 200km.

Užsakymams virš aštuonių valandų, kiekvienos papildomos valandos kaina 60€ įskaitant kurą.

Jei išleidimo vieta yra už Nicos ribų, teks pridėti grįžimo laiką iki Nicos...Užsakyti...
Turas "Scénique" Šis turas apima viską, ką yra tiesiog būtina pamatyti atvykus į Nicą, bet savarankiškai tai padaryti kiek sudėtinga. Ši diena bus tiesiog viena iš pačių įsimintiniausių ir nepakartojamų per visą Jūsų gyvenimą.

Aplankysime ir pasigrožėsime Mont Boron, Fort du Mont Alban, Tête de Chien, Fort de la Revère, Èze, Peille, Saint Agnes ir Saint-Jean-Cap-Ferrat. Daugiau stebuklų per vieną dieną nei galima pasvajoti.

Pakilus prie Fort de la Revère Jūsų laukia degustacinis piknikėlis, kurio metu susipažinsite su keletu tradicinių užkandžių bei sūrių, taip pat pasivaišinsime puikiu Rosé arba raudonu vynu priklausomai nuo sezono...Užsakyti...
Turas "Prieš Skrydį" Mūsų sumanymas yra padėti Jums šią dieną praleisti tikrai įsimintinai ir nesukant sau galvos dėl lagaminų bei nuvykimo į oro uostą.

Aptarsime su Jumis ką pavyko nuveikti per praeitas dienas ir parinksime Jums patį nuostabiausią maršrutą užpildant visas įmanomas spragas...Užsakyti...
Piknikas "Saulėlydis" Ar turite svajonių? Laikas praleistas nepakartojamo grožio gamtos apsuptyje, žvelgiant į besileidžiančią Saulę už nuostabiai paslaptingų Prancūzijos Alpių ir gurkšnojant tobulą Rosé yra tikras stebuklas. Tai puiki proga surengti Jūsų artimam žmogui romantišką staigmeną ar praleisti neišdildomas akimirkas betkokia reikšminga gyvenimo proga!

Piknikas yra daugiau nei dosnus. Paragausite penkių tradicinių pikantiškų užkandėlių bei trijų saldžių, mūsų nuomone skaniausių bagečių, kelių rūšių surio bei vytintos mėsos. Pavaišinsime Jus tobulu Rosé ir kava.

Jei turėtumėte išskirtinių pageidavimų, tai viską aptarsime individualiai ir turėdami labai didelę patirtį viešąjame sektoriuje esame tikri, kad sugebėsime patenkinti visus Jūsų lūkesčius...Užsakyti...
Turas "Levandos" Priimame rezervacijas 2019 metams! Paskubėkite, šis fenomenalus reginys trunka tik tris savaites, nuo liepos pradžios iki rugpjūčio 20d. Kadangi vežame tik labai mažas grupes iki 5 žmonių ir fiziškai įmanoma važiuoti tik kas antrą dieną, tad vietų skaičius labai ribotas! Galime priimti tik 50-60 laimingųjų.

Mes Jums siūlome tikrai nuostabų ir puikiai suplanuotą turą!

Tai labai įspūdingas ir turiningas turas. Aplankysime Grasse, Pravažiuosime Verdono tarpeklio skardžiais, kur mūsų laukia degustacinis piknikas su tobulu Rosé, aplankysime viduramžių miestelį Moustiers-Sainte-Marie įsikūrusį uolos šlaite, tada išvysime gamtos kvapų ir spalvų spektalį, kuriame šoks levandos ir mūsų nuostabią dieną užbaigsime pasinerdami į Lac de Sainte-Croix bei pasivaišinsime puikia vakariene Sainte-Croix-du-Verdon restorane Le Comptoir iš kurio terasos atsiveria fantastiškas vaizdas į ežerą ir Alpes.

8:00 Pusryčiai Nicos uoste ir išvykstame iš Nicos.
9:10 – 11:10 Aplankome Grasse.
12:50 - 14:20 Route des Crêtes (neįtikėtinai įspūdingas kelias pro Verdono tarpeklį) ir degustacinis piknikas su tobulu Rosé bei nepakartojamu vaizdu.
15:10 – 16:10 Moustiers-Sainte-Marie miestelyje.
16:30 – 17:30 Levandų laukai.
18:00 – 18:45 Maudynės Lac de Sainte-Croix-du-Verdon.
19:00 Vakarienė restorano Le Comptoir terasoje su pasakiška panorama į ežerą ir Alpes.
22:30 Nica.

Levandos žydi tik liepos mėnesį, kartais žydi dar ir rugpjūtį, bet pats grožis prasideda liepos pradžioje ir tęsiasi iki liepos galo, tad paskubėkite rezervuoti savo turą.

Mes Jums siūlome tikrai labai kokybišką ir itin turiningą paslaugą. Viskuo yra pasirūpinta ir viskas yra įskaičiuota. Jums tereikia atsipalaiduoti ir mėgautis. Mūsų automobilis yra skirtas šešiems keleiviams, bet dėl Jūsų komforto mes vežame tik penkių žmonių grupeles. Todėl galime Jums skirti visą dėmesį, šauniai pabendrauti ir pasidalinti nepakartojamais įspūdžiais.

Taip pat į kainą yra įskaičiuota fotosesija profesionaliu foto aparatu. Nors nesu profesionalus fotografas, bet jau pavyksta padaryti tikrai gerų nuotraukų :)

Laukiame Jūsų užsakymų!