Nica Poilsis Nicoje Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Apgyvendinimas, Maitinimas, Transporto paslaugos, Ekskursijos Poilsis Nicoje Zydrojoje pakranteje cote d'azur apgyvendinimas maitinimas ekskursijos informacija pervezimai psitikimas oro uoste piknikai
Poilsis Žydrojoje Pakrantėje
Kulinarinės ekskursijos
Darome kulinarines "ekskursijas". Tai yra šio regiono tradicinių patieklų gaminimas gyvai, receptai, technologinės gudrybės, pristatymas, degustavimas, istorija. Renginio trukmė 3val. nuo 12:30 iki 15:30. Ne tik išmoksite, sužinosite ir prisiragausite, bet ir prisivalgysite iki soties. Vynas, kava ir gaivieji gėrimai įskaičiuota. Kaina vienam asmeniui 120€.

Renginiai
Oras Nicoje yra nuostabus, renginiai po atviru dangumi yra tai ko mes laukiame visą žiemą. Nica yra ideali vieta šioms pramogoms. Organizuojame įvairius renginius: pobūvius, vestuves, gimtadienius, viešus renginius, verslo susitikimus ir tiesiog piknikus.
Tarpininkaujame išnuomojant vilas ar kitas patalpas renginiams. Kainos grubiai nuo 500€ vakarui. Priklausomai nuo sezono, tipo, vietos, dydžio ir žmonių skaičiaus.
Užkandos kainos mažiems renginiams, tokiems kaip piknikai ar iškylos prasideda nuo 10€ žmogui.
Kiekvienu atveju salygos ir kainos yra derinamos individualiai. Jei turite konkrečių pageidavimų kreipkitės, klauskite ir mes išsamiai jums viską paaiškinsime.