Nica Poilsis Nicoje Nica Prancuzija Zydroji Pakrante Lankytinos Vietos Orai Zemelapis Apgyvendinimas, Maitinimas, Transporto paslaugos, Ekskursijos Poilsis Nicoje Zydrojoje pakranteje cote d'azur apgyvendinimas maitinimas ekskursijos informacija pervezimai psitikimas oro uoste piknikai
Poilsis Žydrojoje Pakrantėje
Apie mus ir šį sumanymą
Pradžia

Esame emigrantų šeima iš Lietuvos. Nukeliavome toli ir pagyvenome keliose šalyse kol radome savo rojų.

Gyvenome JK, Brighton mieste. Tikrai nuostabus miestas ir kogero pats priimtiniausias jis atrodė iki to momento, kol neatsidūrėme čia. Prieš persikeliant į Nicą, beveik keturis metus pragyvenome Airijoje. Puiki šalis, lengva gyventi, bet oras yra tikras košmaras. Gyvenimas per trumpas taikytis su tokiais nepatogumais.

Atvykus į Nicą akimirksniu apėmė keistas ir neįtikėtinai stiprus jausmas - čia yra ta vieta ir niekur kitur. Kuo toliau tuo stipresnis tas jausmas. Čia apsigyventi nusprendėme akimirksniu. Pradėjome mąstyti, kaip būtų galima įgyvendinti šį planą, tiksliau idėją, nes plano nebuvo. Mums pavyko greičiau nei per metus.

Persikėlus gyventi į Nicą, tas geras jausmas peraugo į visiškai kitą lygį. Rodos kad esame gimę ir gyvenę čia visus savo praeitus gyvenimus. Kažin ar galima ką bepridėti.

Sumanymas

Pagyvenus Nicoje pusmetį ir atradus daugybę stebuklų, perpratus transporto sistemą, įvertinus laiko trukmę lankantis įvairiose vietose, susidūrus su įvairiais trūkumais supratome vieną dalyką. Atvykę čia kaip turistai net ir antrą kartą praradome daug laiko, išleidome dalį pinigų beprasmiškai, buvo ir nusivylimų. Nutiko taip todėl, kad yra sunku įsivaizduoti informacijos mastą su kuriuo čia tenka susidurti. Viskas yra neįtikėtinai koncentruota, toje koncentracijoje visko yra labai daug. Susidėlioti prioritetus yra tikrai labai sunku. Negana to pateikiama informacija šaltiniuose būna tendencinga arba turi daug spragų. Todėl sumanėme pamėginti užpildyti tas spragas ir padėti tautiečiams praleisti čia laiką kuo prasmingiau.